Premium Polo Pass

Premium Polo Pass

- USPA Members should input Promo Code first, no need for Credit Card info!

Includes all events in the Gauntlet of Polo® Pass and Polo Pass.
A value of $225, Buy Now for $29.99.

Tournaments included:
- Joe Barry Memorial
- Ylvisaker Cup
- C.V. Whitney Cup
- USPA Gold Cup®
- U.S. Open Polo Championship®
- U.S. Open Women’s Polo Championship™
- Silver Cup®
- Pacific Coast Open
- National Twenty Goal®
- North American Cup®

Available from January 1st to December 31st 2021

Premium Polo Pass

96 Videos

  • Final - Klentner Ranch vs Bensoleimani.com

    Sunday, August 29 - 7:00 PM ET
    Klentner Ranch: Jesse Bray (6), Santiago Toccalino (8), Jacob Klentner (1), Justin Klentner (1).
    Bensoleimani.com: Ben Soleimani (0), Santiago Wulff (5), Iñaki Laprida (7), Tomas Alberdi (4).

  • Semifinal #2 - Bensoleimani.com vs Lucchese

    Friday, August 27 - 7:00 PM ET
    Bensoleimani.com: Ben Soleimani (0), Santiago Wulff (5), Iñaki Laprida (7), Tomas Alberdi (4).
    Lucchese: John Muse (0), Facundo Obregon (6), Jeff Hall (6), Kristos 'Keko' Magrini (3).

  • Semifinal #1 - FMB vs Klentner Ranch

    Friday, August 27 - 3:00PM ET
    FMB: Danny Walker (2), Lucas Criado (7), Luquitas Criado Jr. (4), Matthew Walker (3).
    Klentner Ranch: Jesse Bray (6), Santiago Toccalino (8), Jacob Klentner (1), Justin Klentner (1).

  • Lucchese vs Santa Clara

    Sunday, August 22 - 7:00 PM ET.
    2021 Pacific Coast Open
    Lucchese vs Santa Clara

  • Antelope vs Farmers & Merchants Bank

    Sunday, August 22 - 3:00 PM ET.
    2021 Pacific Coast Open
    Antelope vs Farmers & Merchants Bank

  • Bensoleimani.com vs Klentner Ranch

    Sunday, August 22 - 1:00 PM ET
    2021 Pacific Coast Open
    Bensoleimani.com vs Klentner Ranch

  • Antelope vs Klentner Ranch

    Friday, August 20 - 7:00 PM ET

  • Farmers & Merchants Bank vs Lucchese

    Friday, August 20 - 2:00 PM ET

  • Bensoleimani.com vs FMB

    Sunday, August 15 - 7:00 PM ET
    2021 Pacific Coast Open
    Farmers and Merchant Bank: Danny Walker 2, Luquitas Criado 4, Matt Walker 3, Lucas Criado 7.
    BenSoleimani.com: Ben Soleimani 0, Tomas Alberdi 4, Iñaki Laprida 7, Santiago Wulff 5.

  • Klentner Ranch vs Lucchese

    Sunday, August 15 - 3:00 PM ET
    2021 Pacific Coast Open
    Lucchese: John Muse 0, Facundo Obregon 6, Jeff Hall 6, Keko Magrini 3.
    Klentner Ranch: Jesse Bray 6, Santiago Toccalino 8, Jake Klentner 1, Justin Klentner 1.

  • Antelope vs Santa Clara

    Sunday, August 15 - 1:00 PM ET

  • Final - Klentner Ranch vs Farmers and Merchant Bank

    Sunday August 8 - 4pm (Pacific Time)

  • Semifinal 1: FMB vs Lucchese

    Friday August 6 - Noon (Pacific Time)
    2021 Farmers and Merchant Bank Silver Cup ®
    Semifinal 1
    FMB vs Lucchese

  • Semifinal 2: Klentner Ranch vs Antelope

    Friday August 6 - 4pm (Pacific Time)
    2021 Farmers and Merchant Bank Silver Cup ®
    Semifinal 2
    Klentner Ranch vs Antelope

  • F&M Bank vs Klentner Ranch

    Sunday August 1 - 2pm (Pacific Time)
    Farmers and Merchant Bank: Danny Walker 2, Luquitas Criado 4, Matt Walker 3, Lucas Criado 7.
    Klentner Ranch: Jesse Bray 6, Santiago Toccalino 8, Jake Klentner 1, Justin Klentner 1.

  • Santa Clara vs Bensoleimani.com

    Sunday August 1 - 4pm (Pacific Time)
    Santa Clara: Francisco Escobar 0, Luis Escobar 5, Nicolas Escobar 5, Lucas Escobar 4.
    BenSoleimani.com: Ben Soleimani 0, Tomas Alberdi 4, Iñaki Laprida 7, Santiago Wulff 5.

  • F&M Bank vs Antelope

    Sunday July 25 - 4pm (Pacific Time)
    Farmers and Merchant Bank: Danny Walker 2, Luquitas Criado 4, Matt Walker 3, Lucas Criado 7.
    Antelope: Grant Palmer 1, Santiago Trotz 4, Tomas Garcia Del Rio 8, Segundo Saravi 3.

  • Lucchese vs Bensoleimani.com

    Sunday July 25 - 2pm (Pacific Time)
    Lucchese: John Muse 0, Facundo Obregon 6, Jeff Hall 6, Keko Magrini 3.
    BenSoleimani.com: Ben Soleimani 0, Tomas Alberdi 4, Iñaki Laprida 7, Santiago Wulff 5.

  • Santa Clara vs Klentner Ranch

    Sunday July 25 - 11 am (Pacific Time)
    Santa Clara: Francisco Escobar 0, Luis Escobar 5, Nicolas Escobar 5, Lucas Escobar 4.
    Klentner Ranch: Jesse Bray 6, Santiago Toccalino 8, Jake Klentner 1, Justin Klentner 1.

  • F&M Bank vs Bensoleimani.com

    Friday July 30 - 10am (Pacific Time)
    Farmers and Merchant Bank: Danny Walker 2, Luquitas Criado 4, Matt Walker 3, Lucas Criado 7.
    BenSoleimani.com: Ben Soleimani 0, Tomas Alberdi 4, Iñaki Laprida 7, Santiago Wulff 5.

  • Santa Clara vs Antelope

    Friday July 30 - Noon (Pacific Time)
    Santa Clara: Francisco Escobar 0, Luis Escobar 5, Nicolas Escobar 5, Lucas Escobar 4.
    Antelope: Grant Palmer 1, Santiago Trotz 4, Tomas Garcia Del Rio 8, Segundo Saravi 3.

  • Lucchese vs Klentner Ranch

    Friday July 30 - 4pm (Pacific Time)
    Lucchese: John Muse 0, Facundo Obregon 6, Jeff Hall 6, Keko Magrini 3.
    Klentner Ranch: Jesse Bray 6, Santiago Toccalino 8, Jake Klentner 1, Justin Klentner 1.

  • Lucchese vs Antelope

    Sunday August 1 - 11am (Pacific Time)
    Lucchese: John Muse 0, Facundo Obregon 6, Jeff Hall 6, Keko Magrini 3.
    Antelope: Grant Palmer 1, Santiago Trotz 4, Tomas Garcia Del Rio 8, Segundo Saravi 3.

  • Final - Park Place vs Scone

    Sunday, April 18 - 3PM ET.

    PARK PLACE: Andrey Borodin (0), Juan Britos (8), Hilario Ulloa (10), Matt Coppola (4).
    SCONE: David Paradice (0), Poroto Cambiaso (6), Peke Gonzalez (6), Adolfo Cambiaso (10).

  • Semifinal #2 - La Indiana vs Park Place

    Thursday, April 15 - 4PM ET.

    LA INDIANA: Nico Escobar (4), Jeff Hall (6), Polito Pieres (10), Michael Bickford (2).
    PARK PLACE: Andrey Borodin (0), Juan Britos (8), Hilario Ulloa (10), Matt Coppola (4).

  • Semifinal #1 - Pilot vs Scone

    Thursday, April 15 - 11AM ET.

    PILOT: Curtis Pilot (0.5), Kristos 'Keko' Magrini (2), Gonzalito Pieres (10), Facundo Pieres (10).
    SCONE: David Paradice (0), Poroto Cambiaso (6), Peke Gonzalez (6), Adolfo Cambiaso (10).

  • Pilot vs Aspen-Dutta Corp

    Monday, April 12 - 4PM ET.

    PILOT: Curtis Pilot (0.5), Kristos 'Keko' Magrini (2), Gonzalito Pieres (10), Facundo Pieres (10).
    ASPEN/DUTTA CORP: Timmy Dutta (4), Lucas Diaz Alberdi (6), Gringo Colombres (8), Stewart Armstrong (3).

  • Pilot vs Aspen-Dutta Corp

    ****GAME CANCELED DUE TO WEATHER CONDITIONS****

    Sunday, April 11 - 3PM ET.

    PILOT: Curtis Pilot (0.5), Kristos 'Keko' Magrini (2), Gonzalito Pieres (10), Facundo Pieres (10).
    ASPEN/DUTTA CORP: Timmy Dutta (4), Lucas Diaz Alberdi (6), Gringo Colombres (8), Stewart Armstrong (3).

  • Tonkawa vs Scone

    Sunday, April 11 - 10:30AM ET.

    TONKAWA: Jeff Hildebrand (0.5), Lucas Escobar (3), Sapo Caset (10), Francisco Elizalde (9).
    SCONE: David Paradice (0), Poroto Cambiaso (6), Peke Gonzalez (6), Adolfo Cambiaso (10).

  • Park Place vs Cessna

    Saturday, April 10 - 4 PM ET.

    PARK PLACE: Andrey Borodin (0), Juan Britos (8), Hilario Ulloa (10), Matt Coppola (4).
    CESSNA: Chip Campbell (2), Ezequiel "Gallego" Martinez Ferrario (7), Mariano "Nino" Obregon Jr. (7), Jared Zenni (6).

  • Coca Cola vs La Indiana

    Saturday, April 10 - 10 AM ET.

    COCA-COLA: Gillian Johnston (1.5), Mackenzie Weisz (4), Julian de Lusarreta (8), Nicolas Pieres (9).
    LA INDIANA: Nico Escobar (4), Jeff Hall (6), Polito Pieres (10), Michael Bickford (2).

  • Aspen/Dutta vs Santa Clara

    Thursday, April 8 - 10AM ET.

    ASPEN/DUTTA CORP: Timmy Dutta (4), Lucas Diaz Alberdi (6), Gringo Colombres (8), Stewart Armstrong (3).
    SANTA CLARA: Will Johnston (2), Felipe Vercellino (6), Miguel Novillo Astrada (9), Luis Escobar (5).

  • Coca-Cola vs Scone

    Monday, April 5 - 4PM ET.

    COCA-COLA: Gillian Johnston (1.5), Mackenzie Weisz (4), Julian de Lusarreta (8), Nicolas Pieres (9).
    SCONE: David Paradice (0), Poroto Cambiaso (6), Peke Gonzalez (6), Adolfo Cambiaso (10).

  • Cessna vs Tonkawa

    Sunday, April 4 - 3PM ET.

    CESSNA: Chip Campbell (2), Ezequiel "Gallego" Martinez Ferrario (7), Mariano "Nino" Obregon Jr. (7), Jared Zenni (6).
    TONKAWA: Jeff Hildebrand (0.5), Lucas Escobar (3), Sapo Caset (10), Francisco Elizalde (9).

  • Pilot vs Santa Clara

    Sunday, April 4 - 10AM ET.

    PILOT: Curtis Pilot (0.5), Kristos 'Keko' Magrini (2), Gonzalito Pieres (10), Facundo Pieres (10).
    SANTA CLARA: Will Johnston (2), Felipe Vercellino (6), Miguel Novillo Astrada (9), Luis Escobar (5).

  • Park Place vs Scone

    Thursday, April 1 - 4PM ET.

    PARK PLACE: Andrey Borodin (0), Juan Britos (8), Hilario Ulloa (10), Matt Coppola (4).
    SCONE: David Paradice (0), Poroto Cambiaso (6), Peke Gonzalez (6), Adolfo Cambiaso (10).

  • Aspen/Dutta Corp vs Tonkawa

    Thursday, April 1 - 10AM ET.

    ASPEN/DUTTA CORP: Timmy Dutta (4), Lucas Diaz Alberdi (6), Gringo Colombres (8), Stewart Armstrong (3).
    TONKAWA: Jeff Hildebrand (0.5), Lucas Escobar (3), Sapo Caset (10), Francisco Elizalde (9).

  • La Indiana vs Pilot

    Wednesday, March 31 - 4PM ET.

    LA INDIANA: Nico Escobar (4), Jeff Hall (6), Polito Pieres (10), Michael Bickford (2).
    PILOT: Curtis Pilot (0.5), Kristos 'Keko' Magrini (2), Gonzalito Pieres (10), Facundo Pieres (10).

  • Aspen/Dutta Corp vs Cessna

    Monday, March 29 - 4PM ET.

    ASPEN/DUTTA CORP: Timmy Dutta (4), Lucas Diaz Alberdi (6), Gringo Colombres (8), Stewart Armstrong (3).
    CESSNA: Chip Campbell (2), Ezequiel "Gallego" Martinez Ferrario (7), Mariano "Nino" Obregon Jr. (7), Jared Zenni (6).

  • Coca-Cola vs Park Place

    Monday, March 29 - 10AM ET.

    COCA-COLA: Gillian Johnston (1.5), Mackenzie Weisz (4), Julian de Lusarreta (8), Nicolas Pieres (9).
    PARK PLACE: Andrey Borodin (0), Juan Britos (8), Hilario Ulloa (10), Matt Coppola (4).

  • Tonkawa vs Scone

    2021 USPA Gold Cup® Final - Sunday March 28 - 3pm ET.

    TONKAWA: Jeff Hildebrand, Lucas Escobar, Sapo Caset, Francisco Elizalde.
    SCONE: David Paradice, Poroto Cambiaso, Peke Gonzalez, Adolfo Cambiaso.

  • La Indiana vs Santa Clara

    Sunday, March 28 - 10AM ET.
    LA INDIANA: Nico Escobar, Jeff Hall, Polito Pieres, Michael Bickford.
    SANTA CLARA: Will Johnston, Felipe Vercellino, Miguel Novillo Astrada, Luis Escobar.

  • Park Place vs Scone

    2021 USPA Gold Cup® - Wednesday March 24 - 4pm ET.

    PARK PLACE: Andrey Borodin, Juan Britos, Hilario Ulloa, Matt Coppola.
    SCONE: David Paradice, Poroto Cambiaso, Peke Gonzalez, Adolfo Cambiaso.

  • La Indiana vs Tonkawa

    2021 USPA Gold Cup® - Wednesday March 24 - 10:30 am ET.
    LA INDIANA: Nico Escobar, Jeff Hall, Polito Pieres, Michael Bickford.
    TONKAWA: Jeff Hildebrand, Lucas Escobar, Sapo Caset, Francisco Elizalde.

  • Coca Cola vs La Indiana

    Bracket II third round game
    2021 USPA Gold Cup® - Qualifying Rounds - Sunday March 21 - 3pm ET.

    COCA-COLA: Gillian Johnston, Mackenzie Weisz, Julian de Lusarreta, Diego Cavanagh.
    LA INDIANA: Nico Escobar, Jeff Hall, Polito Pieres, Michael Bickford.

  • Pilot vs Scone

    Bracket II third round game
    2021 USPA Gold Cup® - Qualifying Rounds - Sunday March 21 - 11 am ET.

    PILOT: Curtis Pilot, Kristos 'Keko' Magrini, Gonzalito Pieres, Facundo Pieres.
    SCONE: David Paradice, Poroto Cambiaso, Peke Gonzalez, Adolfo Cambiaso.

  • Tonkawa vs. Park Place

    2021 USPA Gold Cup® - Qualifying Rounds - Saturday March 20 - 4pm ET.

    TONKAWA: Jeff Hildebrand, Lucas Escobar, Sapo Caset, Francisco Elizalde.
    PARK PLACE: Andrey Borodin, Juan Britos, Hilario Ulloa, Matt Coppola

  • Final: BTA/The Villages vs Hawaii Polo Life

    Final - Saturday, March 20 - 1:00 PM ET

    BTA/THE VILLAGES: Kylie Sheehan, Paige Boone, KC Krueger, Tiffany Busch.
    HAWAII POLO LIFE: Dolores Onetto, Pamela Flanagan, Mia Cambiaso, Hazel Jackson.

  • Aspen-Dutta Corp vs. Cessna

    2021 USPA Gold Cup® - Qualifying Rounds - Saturday March 20 - 10 am ET.

    ASPEN/DUTTA CORP: Timmy Dutta, Lucas Diaz Alberdi, Gringo Colombres, Stewart Armstrong.
    CESSNA: Chip Campbell, Ezequiel "Gallego" Martinez Ferrario, Mariano "Nino" Obregon Jr., Jared Zenni.

  • BTA/The Villages vs Iconica

    2021 - U.S. Open Women's Polo Championship®
    Semifinal #1 - Wednesday, March 17 - 2:00 PM ET

  • Dundas vs Hawaii Polo Life

    2021 - U.S. Open Women's Polo Championship®
    Semifinal #2 - Wednesday, March 17 - 3:30 PM ET

  • Pilot vs. Santa Clara

    2021 USPA Gold Cup® - Wednesday March 17 - 10 am ET.
    Qualifying Rounds - Pilot vs. Santa Clara

    PILOT: Curtis Pilot, Kristos 'Keko' Magrini, Gonzalito Pieres, Matias Gonzalez.
    SANTA CLARA: Will Johnston, Felipe Vercellino, Miguel Novillo Astrada, Luis Escobar.

  • Tonkawa vs. Cessna

    2021 USPA Gold Cup® - Qualifying Rounds
    Tuesday March 16 - 10 am ET.

    TONKAWA: Jeff Hildebrand, Lucas Escobar, Sapo Caset, Francisco Elizalde.
    CESSNA: Chip Campbell, Ezequiel "Gallego" Martinez Ferrario, Mariano "Nino" Obregon Jr., Jared Zenni

  • Aspen-Dutta Corp vs. Park Place

    2021 USPA Gold Cup® - Qualifying Rounds
    Tuesday March 16 - 4pm ET.
    Aspen-Dutta Corp vs. Park Place

  • BTA/The Villages vs Iconica

    2021 - U.S. Open Women's Polo Championship®
    Monday, March 15 - 12:30 PM ET
    BTA/The Villages vs Iconica

  • Polo Gear Coffee Company vs Hawaii Polo Life

    2021 - U.S. Open Women's Polo Championship®
    Monday, March 15 - 11:00 AM ET
    Polo Gear Coffee Company vs Hawaii Polo Life

  • Pilot vs. Coca Cola

    2021 USPA Gold Cup® - Qualifying Rounds - Sunday March 14 - 3pm ET.

    PILOT: Curtis Pilot, Kristos 'Keko' Magrini, Gonzalito Pieres, Matias Gonzalez.
    COCA-COLA: Gillian Johnston, Mackenzie Weisz, Julian de Lusarreta, Diego Cavanagh.

  • La Indiana vs. Scone

    2021 USPA Gold Cup® - Qualifying Rounds - Sunday March 14 - 11am ET.

    LA INDIANA: Nico Escobar, Jeff Hall, Polito Pieres, Michael Bickford.
    SCONE: David Paradice, Poroto Cambiaso, Peke Gonzalez, Adolfo Cambiaso.

  • 2021 - U.S. Open Women's Polo Championship® - Dundas vs Hawaii Polo Life

    Friday, March 12 - 12:30 PM ET

  • 2021 - U.S. Open Women's Polo Championship® - Polo Gear Co. vs BTA/The Villages

    Friday, March 12 - 11:00 AM ET

  • Santa Clara vs. Scone

    2021 USPA Gold Cup® - Qualifying Rounds - Thursday March 11 - 3pm ET.

    SANTA CLARA: Will Johnston, Felipe Vercellino, Miguel Novillo Astrada, Luis Escobar.
    SCONE: David Paradice, Poroto Cambiaso, Peke Gonzalez, Adolfo Cambiaso.

  • Cessna vs. Park Place

    2021 USPA Gold Cup® - Qualifying Rounds - Thursday March 11 - 10am ET.

    CESSNA: Chip Campbell, Ezequiel "Gallego" Martinez Ferrario, Mariano "Nino" Obregon Jr., Jared Zenni.
    PARK PLACE: Jack Whitman, Juan Britos, Hilario Ulloa, Matt Coppola.

  • Tonkawa vs. Aspen-Dutta Corp

    2021 USPA Gold Cup® - Qualifying Rounds - Wednesday March 10 - 10am ET.

    TONKAWA: Jeff Hildebrand, Lucas Escobar, Sapo Caset, Francisco Elizalde.
    ASPEN/DUTTA CORP: Timmy Dutta, Lucas Diaz Alberdi, Gringo Colombres, Stewart Armstrong.

  • 2021 - U.S. Open Women's Polo Championship® - Dundas vs Iconica

    Wednesday, March 10 - 1:00 PM ET

  • Pilot vs. La Indiana

    2021 USPA Gold Cup® - Qualifying Rounds - Wednesday March 10 - 4pm ET.

    PILOT: Curtis Pilot, Kristos 'Keko' Magrini, Gonzalito Pieres, Facundo Pieres.
    LA INDIANA: Nico Escobar, Jeff Hall, Polito Pieres, Michael Bickford.

  • Santa Clara vs. Coca Cola

    2021 USPA Gold Cup® - Qualifying Rounds - Monday March 8 - 3pm ET.

    SANTA CLARA: Will Johnston, Felipe Vercellino, Miguel Novillo Astrada, Luis Escobar.
    COCA-COLA: Gillian Johnston, Mackenzie Weisz, Julian de Lusarreta, Diego Cavanagh.

  • 2021 - C.V. Whitney Cup® - Final - Park Place vs Scone

    C.V. Whitney Cup® - Sunday, March 7 - 3:00 PM ET @ International Polo Club
    PARK PLACE: Andrey Borodin 0, Matt Coppola 4, Juan Britos 8, Hilario Ulloa 10.
    SCONE: David Paradice 0, Peke González 6, Poroto Cambiaso 6, Adolfo Cambiaso 10.

  • 2021 - C.V. Whitney Cup® - Semifinals - La Indiana vs Scone

    C.V. Whitney Cup® - Wednesday, March 3 - 3:00 PM ET @ International Polo Club
    LA INDIANA: Michael Bickford 2, Nico Escobar 4, Jeff Hall 6, Polito Pieres 10.
    SCONE: David Paradice 0, Peke González 6, Poroto Cambiaso 6, Adolfo Cambiaso 10.

  • 2021 - C.V. Whitney Cup® - Semifinals - Coca Cola vs Park Place

    Wednesday, March 3 - 10:00 AM ET
    C.V. Whitney Cup®

  • 2021 - C.V. Whitney Cup® - Qualifying Rounds - Pilot vs Tonkawa

    C.V. Whitney Cup® - Sunday, February 28 - 3:00 PM ET @ International Polo Club
    PILOT: Curtis Pilot 0, Kristos Magrini 2, Gonzalo Pieres 10, Facundo Pieres 10.
    TONKAWA: Jeff Hildebrand 0, Lucas Escobar 3, Francisco Elizalde 9, Sapo Caset 10.

  • 2021 - C.V. Whitney Cup® - Qualifying Rounds - Cessna vs Park Place

    C.V. Whitney Cup® - Saturday, February 27 - 3:00 PM ET @ International Polo Club
    CESSNA: Chip Campbell 2, Nino Obregon 7, Ezequiel Martinez Ferrario 7, Jared Zenni 6.
    PARK PLACE: Andrey Borodin 0, Matt Coppola 4, Juan Britos 8, Hilario Ulloa 10.

  • Aspen/Dutta Corp vs Scone

    2021 C.V. Whitney Cup® - Sunday, February 28 - 10:00 AM ET @ International Polo Club
    ASPEN / DUTTA CORP: Stewart Armstrong 3, Lucas Díaz Alberdi 6, Gringo Colombres 8, Timmy Dutta 4.
    SCONE: David Paradice 0, Peke González 6, Poroto Cambiaso 6, Adolfo Cambiaso 10.

  • 2021 - C.V. Whitney Cup® - Qualifying Rounds - Coca-Cola vs Santa Clara

    C.V. Whitney Cup® - Saturday, February 27 - 10:00 AM ET @ International Polo Club.
    COCA-COLA: Gillian Johnston 1, Julián de Lusarreta 8, Nico Pieres 9, Mackenzie Weisz 4.
    SANTA CLARA: Will Johnston 2, Miguel Novillo Astrada 9, Felipe Vercellino 6, Luis Escobar 5.

  • 2021 - C.V. Whitney Cup - Aspen/Dutta Corp vs La Indiana

    C.V. Whitney Cup® - Thursday, February 25 - 11:00 AM ET @ International Polo Club.

    ASPEN / DUTTA CORP: Stewart Armstrong 3, Lucas Díaz Alberdi 6, Gringo Colombres 8, Timmy Dutta 4.
    LA INDIANA: Michael Bickford 2, Nico Escobar 4, Jeff Hall 6, Polito Pieres 10.

  • 2021 - C.V. Whitney Cup® - Qualifying Rounds - Cessna vs Scone

    C.V. Whitney Cup® Wednesday, February 24 - 11:00 AM ET @ International Polo Club.

    CESSNA: Chip Campbell 2, Nino Obregon 7, Ezequiel Martinez Ferrario 7, Jared Zenni 6.
    SCONE: David Paradice 0, Peke González 6, Poroto Cambiaso 6, Adolfo Cambiaso 10.

  • 2021 - C.V. Whitney Cup® - Qualifying Rounds - Pilot vs Tonkawa

    C.V. Whitney Cup® - Wednesday, February 24 - 3:00 PM ET @ International Polo Club.

    PILOT: Curtis Pilot 0, Kristos Magrini 2, Gonzalo Pieres 10, Facundo Pieres 10.
    TONKAWA: Jeff Hildebrand 0, Cody Ellis 3, Francisco Elizalde 9, Sapo Caset 10.

  • 2021 - C.V. Whitney Cup® - Qualifying Rounds - Santa Clara vs Scone

    C.V. Whitney Cup® - Sunday, February 21 - 3:00 PM ET @ International Polo Club.

    SANTA CLARA: Will Johnston 2, Miguel Novillo Astrada 9, Felipe Vercellino 6, Luis Escobar 5.
    SCONE: David Paradice 0, Peke González 6, Poroto Cambiaso 6, Adolfo Cambiaso 10.

  • 2021 - C.V. Whitney Cup® - Qualifying Rounds - Cessna vs Santa Clara

    C.V. Whitney Cup® - Thursday, February 18 - 11:10 AM ET @ International Polo Club

    CESSNA: Chip Campbell 2, Nino Obregon 7, Ezequiel Martinez Ferrario 7, Jared Zenni 6.
    SANTA CLARA: Will Johnston 2, Miguel Novillo Astrada 9, Felipe Vercellino 6, Luis Escobar 5.

  • 2021 - C.V. Whitney Cup® - Qualifying Rounds - Aspen/Dutta Corp vs Park Place

    C.V. Whitney Cup® - Sunday, February 21 - 10:00 AM ET @ International Polo Club.

    ASPEN / DUTTA CORP: Stewart Armstrong 3, Lucas Díaz Alberdi 6, Gringo Colombres 8, Timmy Dutta 4.
    PARK PLACE: Andrey Borodin 0, Matt Coppola 4, Juan Britos 8, Hilario Ulloa 10.

  • 2021 - C.V. Whitney Cup® - Qualifying Rounds - Coca-Cola vs Tonkawa

    C.V. Whitney Cup® - Saturday, February 20 - 11:00 AM ET @ International Polo Club.

    COCA-COLA: Gillian Johnston 1, Julián de Lusarreta 8, Nico Pieres 9, Mackenzie Weisz 4.
    TONKAWA: Jeff Hildebrand 0, Cody Ellis 3, Francisco Elizalde 9, Sapo Caset 10.

  • 2021 - C.V. Whitney Cup® - Qualifying Rounds - La Indiana vs Park Place

    C.V. Whitney Cup® - Thursday, February 18 - 3:00 PM ET @ International Polo Club

    LA INDIANA: Michael Bickford 2, Nico Escobar 4, Jeff Hall 6, Polito Pieres 10.
    PARK PLACE: Andrey Borodin 0, Matt Coppola 4, Juan Britos 8, Hilario Ulloa 10.

  • 2021 - C.V. Whitney Cup® - Qualifying Rounds - Coca-Cola vs Pilot

    C.V. Whitney Cup® - Wednesday, February 17 - 3:00 PM ET @ International Polo Club.

    COCA-COLA: Gillian Johnston 1, Julián de Lusarreta 8, Nico Pieres 9, Mackenzie Weisz 4.
    PILOT: Curtis Pilot 0, Kristos Magrini 2, Gonzalo Pieres 10, Facundo Pieres 10.

  • DRF vs La Indiana

    2020 USPA Gold Cup Final
    DRF vs La Indiana

  • 2021 Ylvisaker Cup - Final - Palm Beach Equine vs Beverly Polo

    Final - 2021 Ylvisaker Cup
    Palm Beach Equine: Costi Caset (5), Robi Bilbao (5), Gringo Colombres (8), Scott Swerdlin (0).
    Beverly Polo: Bill Ballhaus (0), Peke Gonzalez (6), Tolito Ocampo (6), Hilario Figueras (4).

  • 2021 Ylvisaker Cup - Semifinal - Beverly Polo vs Tamera

    Mini Semi-Final - 2021 Ylvisaker Cup
    Beverly Polo: Bill Ballhaus (0), Peke Gonzalez (6), Tolito Ocampo (6), Hilario Figueras (4).
    Tamera: Alejandro Poma (1), Lucas Escobar (3), Diego Cavanagh (9), Luis Escobar (5).

  • 2021 - Ylvisaker Cup - Qualifying Rounds - Aspen vs Tamera

    2021 Ylvisaker Cup - Qualifying rounds
    Aspen: Keko Magrini (2), Ignacio Arlberbide (5), Lucas James (8), Stewart Armstrong (3).
    Tamera: Alejandro Poma (1), Lucas Escobar (3), Diego Cavanagh (9), Luis Escobar (5).

  • 2021 - Ylvisaker Cup - Qualifying rounds - Beverly Polo vs Palm Beach Equine

    2021 Ylvisaker Cup - Qualifying rounds
    Beverly Polo: Bill Ballhaus (0), Peke Gonzalez (6), Tolito Ocampo (6), Hilario Figueras (4).
    Palm Beach Equine: Costi Caset (5), Robi Bilbao (5), Gringo Colombres (8), Scott Swerdlin (0).

  • 2021 - Ylvisaker Cup - Qualifying rounds - Beverly Polo vs Tamera

    2021 Ylvisaker Cup - Qualifying rounds
    Beverly Polo: Bill Ballhaus (0), Peke Gonzalez (6), Tolito Ocampo (6), Hilario Figueras (4).
    Tamera: Alejandro Poma (1), Lucas Escobar (3), Diego Cavanagh (9), Luis Escobar (5).

  • 2021 - Ylvisaker Cup - Qualifying rounds - Aspen vs Palm Beach Equine

    2021 Ylvisaker Cup - Qualifying rounds
    Aspen: Keko Magrini (2), Ignacio Arlberbide (5), Lucas James (8), Stewart Armstrong (3).
    Palm Beach Equine: Costi Caset (5), Robbie (5), Gringo Colombres (8), Scott Swerdlin (0).

  • 2021 - Ylvisaker Cup - Palm Beach Equine vs Tamera

    2021 Ylvisaker Cup - Qualifying rounds
    Palm Beach Equine: Costi Caset (5), Robbie (5), Gringo Colombres (8), Scott Swerdlin (0)
    Tamera: Alejandro Poma (1), Lucas Escobar (3), Diego Cavanagh (9), Luis Escobar (5)

  • 2021 - Ylvisaker Cup - Beverly Polo vs Aspen

    2021 Ylvisaker Cup - Qualifying rounds
    Beverly Polo: Bill Ballhaus (0), Peke Gonzalez (6), Tolito Ocampo (6), Hilario Figueras (4).
    Aspen: Keko Magrini (2), Ignacio Arlberbide (5), Lucas James (8), Stewart Armstrong (3).

  • 2021 - Joe Barry Memorial - Final - Beverly Polo vs Santa Clara

    2021 Joe Barry Memorial - Final
    Beverly Polo vs Santa Clara
    Sunday, January 17, 2021 - 3pm (ET)

  • 2021- Joe Barry Memorial - Qualifying Rounds - Palm Beach Equine vs. Santa Clara

    Wednesday, January 13, 2021 - 3pm (ET)

    PALM BEACH EQUINE
    Costi Caset
    Robbie Bilbao
    Gringo Colombres
    Scott Swerdlin

    SANTA CLARA
    Keko Magrini
    Lucas Escobar
    Matias Magrini
    Luis Escobar

  • 2021 - Joe Barry Memorial - Qualifying Round -Beverly Polo vs. Palm Beach Equine

    Wednesday, January 6, 2021 at 3pm ET

    BEVERLY POLO
    Bill Ballhaus
    Lucas Diaz Alberdi
    Tolito Ocampo
    Hilario Figueras

    PALM BEACH EQUINE
    Costi Caset
    Robbie Bilbao
    Gringo Colombres
    Scott Swerdlin

  • 2021 - Joe Barry Memorial - Qualifying rounds - Beverly Polo vs. Santa Clara

    Sunday, January 10, 2021 - 3pm (ET)

    BEVERLY POLO
    Bill Ballhaus
    Lucas Diaz Alberdi
    Tolito Ocampo
    Hilario Figueras

    SANTA CLARA
    Keko Magrini
    Lucas Escobar
    Matias Magrini
    Luis Escobar

  • Bensoleimani.com vs Santa Clara