Silver Cup®

Silver Cup®

3 Seasons

Subscribe Share
Silver Cup®
  • Final - Klentner Ranch vs Farmers and Merchant Bank

    Episode 1

    Sunday August 8 - 4pm (Pacific Time)

  • Semifinal 2: Klentner Ranch vs Antelope

    Episode 2

    Friday August 6 - 4pm (Pacific Time)
    2021 Farmers and Merchant Bank Silver Cup ®
    Semifinal 2
    Klentner Ranch vs Antelope

  • Semifinal 1: FMB vs Lucchese

    Episode 3

    Friday August 6 - Noon (Pacific Time)
    2021 Farmers and Merchant Bank Silver Cup ®
    Semifinal 1
    FMB vs Lucchese

  • Santa Clara vs Bensoleimani.com

    Episode 4

    Sunday August 1 - 4pm (Pacific Time)
    Santa Clara: Francisco Escobar 0, Luis Escobar 5, Nicolas Escobar 5, Lucas Escobar 4.
    BenSoleimani.com: Ben Soleimani 0, Tomas Alberdi 4, Iñaki Laprida 7, Santiago Wulff 5.

  • F&M Bank vs Klentner Ranch

    Episode 5

    Sunday August 1 - 2pm (Pacific Time)
    Farmers and Merchant Bank: Danny Walker 2, Luquitas Criado 4, Matt Walker 3, Lucas Criado 7.
    Klentner Ranch: Jesse Bray 6, Santiago Toccalino 8, Jake Klentner 1, Justin Klentner 1.

  • Lucchese vs Antelope

    Episode 6

    Sunday August 1 - 11am (Pacific Time)
    Lucchese: John Muse 0, Facundo Obregon 6, Jeff Hall 6, Keko Magrini 3.
    Antelope: Grant Palmer 1, Santiago Trotz 4, Tomas Garcia Del Rio 8, Segundo Saravi 3.

  • Lucchese vs Klentner Ranch

    Episode 7

    Friday July 30 - 4pm (Pacific Time)
    Lucchese: John Muse 0, Facundo Obregon 6, Jeff Hall 6, Keko Magrini 3.
    Klentner Ranch: Jesse Bray 6, Santiago Toccalino 8, Jake Klentner 1, Justin Klentner 1.

  • Santa Clara vs Antelope

    Episode 8

    Friday July 30 - Noon (Pacific Time)
    Santa Clara: Francisco Escobar 0, Luis Escobar 5, Nicolas Escobar 5, Lucas Escobar 4.
    Antelope: Grant Palmer 1, Santiago Trotz 4, Tomas Garcia Del Rio 8, Segundo Saravi 3.

  • F&M Bank vs Bensoleimani.com

    Episode 9

    Friday July 30 - 10am (Pacific Time)
    Farmers and Merchant Bank: Danny Walker 2, Luquitas Criado 4, Matt Walker 3, Lucas Criado 7.
    BenSoleimani.com: Ben Soleimani 0, Tomas Alberdi 4, Iñaki Laprida 7, Santiago Wulff 5.

  • F&M Bank vs Antelope

    Episode 10

    Sunday July 25 - 4pm (Pacific Time)
    Farmers and Merchant Bank: Danny Walker 2, Luquitas Criado 4, Matt Walker 3, Lucas Criado 7.
    Antelope: Grant Palmer 1, Santiago Trotz 4, Tomas Garcia Del Rio 8, Segundo Saravi 3.

  • Lucchese vs Bensoleimani.com

    Episode 11

    Sunday July 25 - 2pm (Pacific Time)
    Lucchese: John Muse 0, Facundo Obregon 6, Jeff Hall 6, Keko Magrini 3.
    BenSoleimani.com: Ben Soleimani 0, Tomas Alberdi 4, Iñaki Laprida 7, Santiago Wulff 5.

  • Santa Clara vs Klentner Ranch

    Episode 12

    Sunday July 25 - 11 am (Pacific Time)
    Santa Clara: Francisco Escobar 0, Luis Escobar 5, Nicolas Escobar 5, Lucas Escobar 4.
    Klentner Ranch: Jesse Bray 6, Santiago Toccalino 8, Jake Klentner 1, Justin Klentner 1.

  • 2021 Silver Cup®

    Episode 13